Zubadan – Tepelná čerpadla

A++

Cena tepelného čerpadla


Pořizovací cena

Důležitým faktorem při zakoupení tepelného čerpadla je také jeho pořizovací cena. Jedním z důvodů, proč si tepelné čerpadlo pořizujeme, je maximální úspora peněz za vytápění a ohřev teplé vody. Ta však nepřijde hned, ale investice se nám vrátí až po určité době. Při výběru vhodného tepelného čerpadla bychom se měli vždy poradit nejdříve s odborníky, kteří Vám nejen poradí, ale pomohou Vám vybrat nejvhodnější řešení s ohledem na Vaše požadavky a dispozice.

Ceny vnitřních jednotek tepelných čerpadel

Ceny tepelných čerpadel se liší v závislosti na mnoha požadavcích, mezi které patří mimo jiné přítomnost zásobníku teplé vody. Pokud bychom měli uvést konkrétní příklad z našeho ceníku, tak např. vnitřní jednotka s názvem ECO-ONE Smart technologies bez zásobníku teplé vody můžete již koupit za necelých 82 tis. Kč bez DPH. Naopak vnitřní jednotku vč. nerezového dvouplášťového zásobníku teplé vody o celkovém objemu 210 L (standardně pro 4 člennou rodinu) Vás vyjde na necelých 130 tis. Kč bez DPH.

Ceny venkovních jednotek tepelných čerpadel

U venkovních jednotek tepelných čerpadel závisí výše ceny mimo jiné hlavně na velikosti vytápěného objektu a tím pádem na velikosti potřebného výkonu. Stále platí čím je vyšší výkon tepelného čerpadla, tím je vyšší i jeho pořizovací cena. Pouze pro příklad: venkovní jednotka tepelného čerpadla s názvem Power Inverter - New Generation s topným výkonem 7,5 kW vyjde již na necelých 69 tis. Kč bez DPH, zatímco jednotka o výkonu 14 kW s názvem Zubadan Inverter – New Generation stojí již 135 tis. Kč bez DPH.

Ceny příslušenství k tepelným čerpadlům

Jak k venkovním, tak i k vnitřním jednotkám samozřejmě nabízíme kompletní příslušenství. Vybrat si tak u nás můžete např. nástěnné, nebo stojanové konzole pod venkovní jednotky, příložná teplotní čidla, termostaty, externí zásobníky teplé vody, nebo různé armatury. Kompletní ceník všech nabízených produktů si můžete stáhnout v sekci Informace > Ceník.

Veškeré příslušenství je vhodné k nabízeným tepelným čerpadlům od výrobce Mitsubishi Electric a s jeho výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme.

Zpět na začátek stránky

Copyright © 2011 - 2014, CS-MTRADE, s.r.o, Průmyslová 526, 530 03 Pardubice