Zubadan – Tepelná čerpadla

A++

Výhody tepelných čerpadel


Kolik ušetříte při využití tepelného čerpadla?

Pokud chcete ušetřit vaše finance za vytápění, stojí určitě za zvážení investice právě do tepelného čerpadla. Bydlení se bude postupně stávat čím dál nákladnější a v dnešní době, kdy se mnoho lidí snaží co nejvíce snížit svoje náklady, jsou výdaje na vytápění a ohřev teplé vody jednou z věcí, na kterých se dá nejvíce ušetřit. Pořízením kvalitního tepelného čerpadla se v dlouhodobém horizontu rozhodně vyplatí.

Další výhody tepelných čerpadel

Kromě výrazné úspory peněz mají tepelná čerpadla i celou řadu dalších předností. Jsou vhodná pro všechny typy staveb, některé typy je možné automaticky řídit a spravovat na dálku přes internet, mají dlouhou životnost a v neposlední řadě jsou také ekologická – tepelná čerpadla efektivně využívají elektrickou energii na získání tepla z okolí vytápěného objektu a nezatěžují tak životní prostředí.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Nejběžnějším a nyní také nejrozšířenějším typem tepelných čerpadel jsou u nás právě tepelná čerpadla vzduch/voda. Tepelná čerpadla tohoto typu mají velmi kompaktní rozměry a lze tak snadno nahradit libovolný stávající zdroj tepla. Tato tepelná čerpadla jsou tak vhodná nejen pro novostavby, ale i pro rekonstrukce stávajících objektů. Jako hlavní zdroj energie využívají všudypřítomný venkovní vzduch.

Tepelná čerpadla pro bytové domy

Výraznou úsporu nyní přinášejí moderní tepelná čerpadla vzduch/voda i pro obyvatele bytových domů. V těchto větších bytových domech může celková úspora za vytápění a ohřev teplé vody za jeden rok přesáhnout i výši jednoho milionu korun. Tepelná čerpadla určená zvláště pro bytové domy jsou charakteristické svojí špičkovou energetickou účinností a velmi vysokou provozní spolehlivostí.

Tepelná čerpadla od výrobce Mitsubishi Electric

Výrobce Mitsubishi Electric, patří již více než 85 let mezi nejvýznamnější výrobce na trhu a v této oblasti se řadí mezi světovou špičku. Tepelná čerpadla od Mitsubishi Electric jsou vybavená nejmodernějšími technologiemi, které zaručují bezproblémový provoz, dlouhou životnost a ušetří nemalé provozní náklady na Vaše bydlení.

Zpět na začátek stránky

Copyright © 2011 - 2014, CS-MTRADE, s.r.o, Průmyslová 526, 530 03 Pardubice