Zubadan – Tepelná čerpadla

A++

Fotografie a videa


Instalace tepelných čerpadel

Vybrané fotografie z instalací tepelných čerpadel od příslušných odborných montážních firem. Zobrazeny jsou zde fotografie instalací z celé ČR a to pouze tepelných čerpadel typu vzduch/voda, která jsou převážně určena zvláště pro vytápění/chlazení a ohřev teplé vody pro pasivní, nízkoenergetické a standardní rodinné domy, dále bytové domy, komerční a administrativní objekty. Dovolujeme si upozornit, že veškeré uvedené fotografie mají pouze informativní charakter.

Rekonstrukce RD - Průhonice

Nahrazení původního zdroje vytápění (plynového kotle) za tepelné čerpadlo vzduch/voda. Instalovaný jmenovitý topný výkon 14 kW. Instalace Jaroslav Žák (zak.jaroslav@email.cz, +420 604 451 666).

Rekonstrukce RD - Třebestovice

Nahrazení původního zdroje vytápění (plynového kotle) a ohřevu teplé vody za tepelné čerpadlo vzduch/voda. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 14 kW. Realizovala firma M-tech, s.r.o.

Rekonstrukce RD - Loučná

Nahrazení původního zdroje vytápění (plynového kotle) a ohřevu teplé vody za tepelné čerpadlo vzduch/voda. Instalovaný jmenovitý topný výkon 11 kW. Instalace Milan Dvorský (midy@volny.cz, +420 777 820 510).

Nový RD - Jičín

Realizace podlahového vytápění vč. ohřevu teplé vody pro nový rodinný dům v Jičíně. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 14 kW. Instalace Milan Vrcek (milan.vrcek@seznam.cz, +420 734 106 105).

Nový RD - Sedlec

Realizace podlahového vytápění s ohřevem teplé pitné vody pro nový rodinný dům v obci Sedlec. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 11 kW. Realizaci prováděla firma M-tech, s.r.o.

Výstavba nových RD - Předboj

Realizace podlahového vytápění vč. ohřevu teplé vody pro nové rodinné domy. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelných čerpadel od 11 do 14 kW. Realizaci prováděla firma VESKOM spol. s r.o.

Výstavba nových RD - Praha, Sedlec

Realizace podlahového vytápění vč. ohřevu teplé vody pro nové nízkoenergetické rodinné domy. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelných čerpadel od 4 do 7 kW. Realizaci prováděla firma M-tech, s.r.o.

Rekonstrukce RD - Pardubice, Polabiny

Rekonstrukce stávající otopné soustavy. Nahrazení původního zdroje vytápění (plynového kotle) a ohřevu teplé pitné vody za tepelné čerpadlo vzduch/voda. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 11 kW. Realizovala firma M-tech, s.r.o.

Rekonstrukce RD - Praha, Dubeč

Rekonstrukce stávající otopné soustavy. Nahrazení původního zdoje vytápění (plynového kotle) a ohřevu teplé pitné vody za tepelné čerpadlo. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 11 kW. Realizovala firma VESKOM, spol. s r.o.

Administrativní objekt - Moravská Třebová

Vytápění, chlazení a ohřev teplé pitné vody pro nový administrativní a skladový objekt v Moravské Třebové. Instalovaný celkový jmenovitý topný výkon teplných čerpadel 46 kW. Realizovala firma VESKOM, spol. s r.o.

Administrativní objekt - Olomouc

Vytápění, chlazení a ohřev teplé pitné vody pro nový administrativní a skladový objekt v Olomouci. Instalovaný celkový jmenovitý topný výkon tepelných čerpadel 92 kW. Realizovala firma M-tech, s.r.o.

Administrativní objekt - Pardubice

Vytápění a ohřev teplé pitné vody pro nový administrativní objekt v Pardubicích. Instalovaný celkový jmenovitý topný výkon tepelných čerpadel 28 kW. Realizovala firma M-tech, s.r.o.

Bytový dům - Praha, Horní Počernice

Vytápění a ohřev teplé pitné vody pro nový nízkoenergetický bytový dům. Instalovaný celkový jmenovitý topný výkon tepelných čerpadel 46 kW. Realizovala firma M-tech, s.r.o.

Gymnázium a základní škola - Praha, Krč

Rekonstrukce zdroje vytápění a ohřevu teplé pitné vody na gymnáziu a základní škole v Praze. Instalovaný celkový jmenovitý topný výkon tepelných čerpadel 184 kW. Realizovala firma VESKOM, spol. s r.o.

Nový RD - Drahňovice

Realizace podlahového a radiátorového vytápění s ohřevem teplé pitné vody pro nový rodinný dům v obci Drahňovice. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 14 kW. Realizovala firma M-tech, s.r.o.

Kulturní centrum - Plzeň, Skvrňany

Vytápění a ohřev teplé pitné vody pro nový kulturní objekt v Plzni. Instalovaný celkový jmenovitý topný výkon teplných čerpadel 28 kW. Realizovala firma AirTherm s.r.o.

Rekonstrukce RD - Velké Chvojno

Rekonstrukce stávající otopné soustavy. Nahrazení původního zdoje vytápění (propan) a ohřevu teplé pitné vody za tepelné čerpadlo. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 11 kW. Realizovala firma CTC Plzeň s.r.o.

Rekonstrukce RD - Cheb, Libá

Rekonstrukce stávající otopné soustavy. Nahrazení původního zdoje vytápění (elektrokotle) a ohřevu teplé pitné vody za tepelné čerpadlo. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 11 kW. Realizovala firma CTC Plzeň s.r.o.

Rekonstrukce RD - Praha, Zbraslav

Rekonstrukce stávající otopné soustavy. Nahrazení původního zdoje vytápění a ohřevu teplé pitné vody za tepelné čerpadlo. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 11 kW. Realizovala firma COPEX THERM, s.r.o.

Rekonstrukce RD - Prachatice

Rekonstrukce stávající otopné soustavy. Nahrazení původního zdoje vytápění, ohřevu bazénové vody a teplé pitné vody za tepelné čerpadlo. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 14 kW. Realizovala firma DAVID SERVIS spol. s r.o.

Rekonstrukce RD - Praha, Dobřichovice

Rekonstrukce stávající otopné soustavy. Nahrazení původního zdroje vytápění (elektrokotle) a ohřevu teplé vody za tepelné čerpadlo vzduch/voda. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 14 kW.

Rekonstrukce RD - Rokycany, Pavlovsko

Rekonstrukce stávající otopné soustavy. Nahrazení původního zdoje vytápění a ohřevu teplé pitné vody za tepelné čerpadlo. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 11 kW. Realizovala firma Enerfin plus s.r.o.

Rekonstrukce RD - Praha, Tuchoměřice

Rekonstrukce stávající otopné soustavy. Nahrazení původního zdoje vytápění (elektrokotle) a ohřevu teplé pitné vody za tepelné čerpadlo. Instalovaný jmenovitý topný výkon tepelného čerpadla 14 kW. Realizovala firma M-tech, s.r.o.

Sortiment od Mitsubishi Electric

Obrázky ze sortimentu tepelných čerpadel typu vzduch/voda s názvem Power Inverter a Zubadan Inverter - New Generation, Ecodan - Next Generation a City-Multi (HPB) která jsou speciálně určena pro vytápění/chlazení a ohřev teplé vody pro pasivní, nízkoenergetické a standardní rodinné domy, dále bytové domy, komerční a administrativní objekty. Zobrazení barev jednotek a zařízení nemusí být reálné, barvy se tak mohou ve skutečnosti mírně lišit.

Venkovní jednotky Power Inverter

Nejprodávanější venkovní jednotky tepelných čerpadel typu vzduch/voda od Mitsubishi Electric s názvem Power Inverter - New Generation s označením PUHZ-SW40/50/75/100/120YHA.

Venkovní jednotky Zubadan Inverter

Technologicky nejvyspělejší venkovní jednotky tepelných čerpadel typu vzduch/voda od Mitsubishi Electric s názvem Zubadan Inverter - New Generation s označením PUHZ-SHW80/112/140/230YHA.

Vnitřní jednotky s názvem Ecodan

Vnitřní jednotky tepelných čerpadel typu vzduch/voda speciálně určené pro venkovní jednotky s názvem Power Inverter a Zubadan Inverter - New Generation od výrobce Mitsubishi Electric s označením EHSC/EHST20C.

Kabelové dálkové ovládání

Standardní ovládání k tepelným čerpadlům vzduch/voda s označením PAR-W30MAA. Předností tohoto ovládání je velmi kvalitní zpracování, intuitivní ovládání a snadno čitelný, modře podsvícený, grafický displej kompletně v českém jazyce.

Bezdrátový prostorový termostat

Sestava bezdrátového prostorového termostatu PAR-WR51R-E/PAR-WT50R-E pro vnitřní jednotky Ecodan EHSC/EHST20C a řídicí elektroniky PAC-IF051/61B-E (2015/2016).

Wi-Fi adaptér

Wi-Fi adaptér s označením PAC-WF010-E pro vnitřní jednotky Ecodan EHSC/EHST20C a řídicí elektroniky PAC-IF051/61B-E pro vzdálenou správu pomocí iPhone/iPad, nebo počítače.

Mezinárodní veletrhy a výstavy

Závazkem pro naši společnost nejsou jenom špičkové výrobky a nové technologie, ale klademe i velký důraz na naše servisní služby. S naší společností se tak můžete setkat nejenom na různých seminářích a odborných konferencích, ale i na všech důležitých veletrzích a mezinárodních výstavách.

2013 - Německo, ISH

03/2013 ISH - Frankfurt. Mitsubishi Electric vystavovalo na jednom z největších mezinárodních veletrhů zaměřeného na chlazení, vytápění a obnovitelné zdroje energie.

2012 - Německo, Chillventa

10/2012 Chillventa - Norimberk. Mitsubishi Electric vystavovalo na jednom z největších mezinárodních veletrhů zaměřeného na chlazení, klimatizace a tepelná čerpadla.

2010 - Švédsko, Nordbygg

03/2010 Nordbygg - Stockholm. Mitsubishi Electric vystavovalo na největším skandinávským veletrhu zaměřeného na ekologickou výstavbu a obnovitelné zdroje energie.

Animace a produktová videa

Vybrané animace a produktová videa od výrobce Mitsubishi Electric. K vidění zde naleznete nejen videa ze sortimentu tepelných čerpadel typu vzduch/voda, ale i různá prezentační videa výrobce.

MELCloud

Nová aplikace s názvem MELCloud je novou generací ovládání systémů od Mitsubishi Electric. Aplikace MELCloud nyní poskytuje uživatelům snadné ovládání jakýchkoli systémů od výrobce Mitsubishi Electric nezávisle na tom, kde se zrovna nacházejí - ať už ve městě na ulici, nebo doma na pohovce. Aplikace nabízí kromě monitoringu maximální flexibilitu a jednoduchost při ovládání všech systémů od Mitsubishi Electric. Pokud je systém přihlášen k MELCloud, je možno navíc získávat vzdáleně protokol o poruchových a chybových hlášeních, na jejichž základě může proběhnout včasný servisní zásah. Aplikace MELCloud dále poskytuje některé lokální informace, jako jsou například informace o stavu počasí nebo odkazy na kontakty zákaznické podpory.

Nová generace Ecodan od Mitsubishi Electric

Nová generace vnitřních jednotek s názvem Ecodan od Mitsubishi Electric pro rok 2012. Nabízí uživatelsky příjemné ovládání pro nastavení topných křivek, teploty zásobníku teplé vody, týdenního časovače s možností volitelné vzdálené správy přes iPhone/iPad, nebo počítač. Díky této plnohodnotné regulaci tepelného čerpadla není již zapotřebí instalace žádné další externí řídicí elektroniky. Díky kompaktním rozměrům vnitřní jednotky se dá snadno umístit kdekoli ve vnitřním prostoru vytápěného objektu (v garáži, na chodbě, v koupelně apod.).

Nová řada Mr.Slim+

Mitsubishi Electric přichází na trh s novou řadou Mr.Slim+. Jedná se o revoluční systém tepelného čerpadla s možností rekuperace tepelné energie. S touto technologií můžete snadno zkombinovat tepelné čerpadlo vzduch/vzduch a vzduch/voda. Prostřednictvím jednoho systému, lze tak efektivně využít režimu provozu chlazení a ohřevu teplé vody v letních měsících a díky možnosti rekuperaci tepelné energie dosáhnout ještě větších úspor.

Ecodan od Mitsubishi Electric

Animace kompletního systémového řešení tepelného čerpadla s názvem Ecodan (2011). Venkovní jednotka s názvem Zubadan Inverter v tzv. kompaktním provedení je propojena s vnitřní jednotkou umístěnou v technickém zázemí budovy. Vnitřní jednotka je připojena na podlahový a radiátorový systém vytápění vč. ohřevu teplé vody v integrovaném nerezovém zásobníku teplé vody.

Mitsubishi Electric

Výrobce Mitsubishi Electric je globálním leaderem ve výrobě, marketingu a prodeji elektrických a elektronických výrobků, používaných nejen v domácnostech ale i v průmyslu a obchodu.

Eco Changes

Politika Eco Changes reprezentuje postoj výrobce Mitsubishi Electric k životnímu prostředí. Mitsubishi Electric se zavázalo k dlouhodobé ochraně klimatu s cílem snížit celosvětové emise oxidu uhličitého (CO2) o 30% do roku 2021.

Zpět na začátek stránky

Copyright © 2011 - 2014, CS-MTRADE, s.r.o, Průmyslová 526, 530 03 Pardubice